DORO dizajn je slovenská značka textilného dizajnu. Do DORO rodiny patria vankúše, hračky, módne a interiérové doplnky v dizajne elipsových ksichtíkov v troch rôznych účesoch a výrazom vyjadreným len očami. Máme pre ne svojské pomenovania: Vankušáci, Ksichtíci, Dorovci. Sú príjemne mačkací, lebo ich materiál je fleece, mikrovlákno alebo plyš. Keďže ide o handmade výrobu, každý náš výrobok je originál. Mäkkosť, čistý originálny dizajn a rôzne účesy Vankušákov zaručene vyvolajú úsmev na každej tvári. DORO produkty nie sú určené len pre deti, sú rovnako žiadaní dospelými ako interiérové doplnky.

Kedysi dávno som nakreslila figúrky do spoločenskej hry:  Neskôr som ich ksichtíky vložila do otcovej prezývky DORO. A takto jednoducho vznikla moja značka     


DORO design is a slovak brand for textile design. To the DORO family belong pillows, toys, fashion and interior accessories as models of ecllips faces in three different hairdos with expression by eyes. They have different names like Pillowers, Faces or Doros and are comfortable crushy because they're made from fleece, microfiber or plush. Our Pillowers are handmade so each of them is an original. Softness, clean original design and different hairdos of them are the guarantee for your smiling face. DORO products are not only for children, but also wanted as an interior accessories. Long time ago I drow figures for a family game, later on, I put them in my fathers nick name DORO and so easily have I find out my brand – DORO.